AGRO TİGER TARIM

MAKİNALARI

Elibol Kırıcılı Ayçiçeği Hasat Tablası

Elibol Ayçiçeği Hasat Tablası; çerezlik ve yağlık ayçiçeği başlıklarını arazi üzerinde hasat etmektedir. Ayçiçeği hasat işlemlerinde insan işgücünü azaltmakta ve iklim faktörlerinden etkilenmeden kısa sürede hasadı sağlanmaktadır.

Bağlantı kitinde kolayca yapılacak değişiklik ile her marka ve model biçer dövere takılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Üstün hasat performansı Elibol Ayçiçeği Hasat Tablasının gerekliliğini ortaya koymaktadır.

GEÇMİŞİMİZ GELECEĞİNİZDİR

Üstün performansını bütün ayçiçeği çeşitlerinde göstermekte ve Ayçiçeği sapları ile başlıklarının boyutuna bakılmaksızın bütün ürünlerde sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Tarımsal mekanizasyon uygulamalarına önemli bir örnek oluşturan ayçiçeği hasat tablası, hasat işlemlerinde yüksek performansı ile ilk tercih sebebi olacaktır.

İdeal tasarım ve makine özelliklerinin kombinasyonu, ürün için bir başarı kriteridir. Bu şekilde tasarlanmış olan Elibol Ayçiçeği Hasat Tablası performansını yüksek tutarak, ürünleri kolay ve kayıpsız bir şekilde tarladan kaldırmanızı amaçlamaktadır.


Ürün Görsellerisatılık ayçiçek tablası aktürk ayçiçek tablası ayçiçek hasat tablası elibol ayçiçek tablası fiyatları aktürk ayçiçek tablası fiyatları ayçiçek biçim tablası ayçiçek biçer tablası sahibinden ayçiçek tablası

Bu Sitenin Tasarımları Tarafından Yazılımı ve Alt Yapısı Tarafından Yapılmıştır.