AGRO TİGER TARIM

MAKİNALARI

Elibol 3 İpli Balya Makinesi

Elibol Balya Makinesi tarlanızda biçerdöverin bıraktığı ürün artığı sapları tarla yüzeyinden alıp parçalayıcı üniteden(haşbay) geçirir ve ip bağlama ünitesiyle bağladıktan sonra balya saman haline getirir.

Tarla yüzeyine bırakılan balyalar, hafıf yapısı ve sağlam ip bağlantısı sayesinde kolaylıkla taşınabilmekte ve istiflenebilmektedir Balya makinesi çeşitlerimiz, yaptığı işlevlere bakıldığında kendi içerisinde de farklılıklar göstermektedir.

Ürünler; 3 ipli haşbaylı balya makinası, 3 ipli haşbaylı GOLD balya makinası, 2 ipli haşbaysız balya maki nası ve 2 ipli haşbaysız GOLD balya maki nası olarak sınıflandırılmaktadır Standart tip 3 ipli haşbaylı ve geniş tabla GOLD tipi balya makinelerimiz parçalayıcı ünitesi söküldüğünde yonca, fığ, korunga gibi ürünleri de balyalama yapmaktadır.

GEÇMİŞİMİZ GELECEĞİNİZDİR

Buğday, arpa, yulaf, çavdar gibi tahıllar ile fığ, korunga ve yonca gibi yem bitkilerinin hasadı sonrası tarlada kalan sapları, saman ve sap olarak balya haline getirir Makinenin çalışması için gerekli olan güç, traktör kuyruk milinden şaft yardımıyla alınır. Sessiz ve hızlı çalışır. Ayrıca pikap kısmında bulunan hidrolik sistem sayesinde, toplayıcı ünite kolaylıkla aşağı ve yukarı hareket ettirilerek ayarlanabilir. Böylece kullanıcı traktör üzerinden pikabı tarla yüzeyine göre rahatça hareket ettirmekte ve tarla yüzeyinde ürün kalıntısı minimuma indirilmektedir. Makineler üzerindeki hareket aktarım ünitelerinin uygun seçimi ile traktör güç gereksinimi en aza indirilmiştir.

 

EMS 003 Balya Makinesi daha farklı ana gövde, şasi ve balya sıkıştırma odası, daha kalın ve güçlü malzemeden imal edilmiştir. Volant traktör güç gereksinimini en asgariye indirecek şekilde tasarlanmış olup, göbeğinde bulunan rulman ve sigorta kesme durumunda aşınma ve ayrılma riskleri ortadan kaldırılmıştır. Firmamızın imal etmiş olduğu bütün ürünler; deney raporlu, sanayi sicil belgeli ve imalat belgelidir. Ürünlerimiz Tarım Kredi Kooperatifı, Pankobirlik ve Ziraat Bankası aracılığıyla satılmaktadır. Garanti sürecinde hızlı müdahale ve çabuk çözüm üretimi sayesinde makinelerin arızada kalma sürelerini minimuma indirmeyi amaçlayan hizmetimiz ile Tarım Makineleri sahiplerinin maksimum memnuniyeti ve kazancı amaçlanmıştır.


Ürün Görsellerirulo balya makinası sahibinden balya makinası Tarım balya makinesi Balya pres makinesi İki telli balya pres makinesi Çift ipli balya makinası Balya makinası fiyatları paksan balya makinası Balya makinası

Bu Sitenin Tasarımları Tarafından Yazılımı ve Alt Yapısı Tarafından Yapılmıştır.